HAKKIMIZDA


Eltes Elektrik Makina İnşaat

Yüksek Teknoloji Mükemmel Tasarım

1971 yılında ALİ SEVGİN tarafından kurulan ELTES ELEKTRİK LTD. ŞTİ. 40 yılı aşan tecrübe ile kendi alanında önemli bir yere sahiptir. Kurulduğundan bu yana Türkiye Elektrik Kurumu (TEK), İller Bankası başta olmak üzere bir çok resmi ve özel kuruluşa onbinlerle ifade edilecek miktarda pano üretimi gerçekleştirmiştir.

Ankara 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde,4000 metrekarelik kapalı alanda CNC kontrollü modern tezgahları ile AG ve OG salt panoları imalatı ile elektrik sektörüne 40 yıldan beri hizmet vermektedir.

TSE belgeleri, TS EN 9000 serisi kalite sistem belgesi ve bağımsız laboratuvar olan ICMET’den alınmış AG ve OG salt panoları tip test raporlarına sahip ELTES, uluslararası standartlar ve TEDAŞ şartnamelerine uygun imalat yapan, önder firmalar arasında yer almaktadır.

KALİTE


TSE belgeleri, TS EN 9000 serisi kalite sistem belgesi ve bağımsız laboratuar olan ICMET’den alınmış AG ve OG şalt panoları tip test raporlarına sahip olan ELTES, uluslararası standartlar ve TEDAŞ şartnamelerine uygun imalat yapan önder firmalar arasında yer almaktadır. Ürünlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak, fiyatlarımızı öğrenmek ve ELTES avantajları ile tanışmak için lütfen bizimle temasa geçin.